Wisselvallig weer blijft aanhouden
Het is wisselvalligheid troef met het weer en dat gaat nog wel even door. Elke dag valt er wel meer of minder regen en de zon zien we maar af en toe. Zaterdag echter even een vleugje lente met misschien wel 15 graden bij droog, maar meest grijs weer.
Zaterdag:
Het is meest bewolkt bij een matige zuidenwind, kracht 3 tot 4. Erg zacht met maar liefst tot zo’n graad of 15! In de avond/nacht af en toe wat regen bij een naar zuidwest gedraaide wind en ca. 5 graden als minimum.
Zondag:
Bij een graad of 9 en een matige tot vrij krachtige zuidwester, kracht 4 tot 5, half tot zwaar bewolkt en af en toe wat regen. In de nacht meest droog, wat opklaringen en ca. 4 graden.
Verdere vooruitzichten:
Maandag een graad of 9 bij enkele buien en wat zon tussendoor. De dagen erna aanhoudend wisselvallig.