Traumahelikopter twee maal ingezet op het Hogeland
GARNWERD/EENRUM – De traumahelikopter heeft zaterdag jl. twee maal het Hogeland bezocht. Rond het middaguur werd het traumateam ingezet in Garnwerd en rond 16:00 waren zij ter plaatse in Eenrum.
Op de Antumerweg nabij Garnwerd werd de helikopter ingezet voor een ongeval met een fietser en landbouwvoertuig. Het is niet helemaal bekend wat er precies is gebeurd, zo meldt WinsumNieuws. De trekker haalde de 48 jarige vrouw in, waarna de bestuurder de fietser op de grond zag liggen. De vrouw is met spoed naar het UMCG gebracht. Haar toestand is stabiel.
Eenrum
‘S middags mocht de helikopter, die de hele dag druk was, alweer naar het Hogeland. Bij het Aikeshof hebben zij de ambulancedienst geassisteerd bij een medische noodsituatie. Het is niet bekend hoe het met het slachtoffer gaat.