Meerdere auto’s beschadigd bij ongeval op smalle brug

Bedum – Op de Groningerweg bij Bedum zijn vanmiddag meerdere auto’s en een brug beschadigd geraakt bij een botsing. Even voor 14:00 uur zouden hier drie voertuigen met elkaar in botsing zijn gekomen. Volgens omstanders is één van de auto’s er na het incident vandoor gegaan.

Op de smalle brug is geen plaats voor twee auto’s die de brug tegelijk willen passeren. Om onbekende reden zou een derde auto tussen de twee voertuigen door zijn gereden, waarna één auto moest uitwijken en tegen de brug tot stilstand kwam. Een andere auto raakte aan de achterkant beschadigd.

Voor één van de bestuurders is een verpleegkundige van de ambulance ter plaatse gekomen. De bestuurder zou lichtgewond zijn geraakt door het incident. Door de politie wordt het ongeval onderzocht. De brug is nog open voor verkeer, de politie regelt het verkeer.

Voor de beschadigde auto’s is een berger ter plaatse gekomen. Het ongeval zorgt voor een flinke file vanuit zowel Bedum, als Groningen.

De andere beschadigde auto