Auto glijdt in de sloot bij Leens
Leens – De Dijkstilsterweg heeft zijn naam dinsdag- op woensdagnacht weer eer aan gedaan. Een automobilist uit Wehe-den Hoorn gleed met zijn auto van de weg.
De man verklaarde dat hij niet eens hard had gereden, maar simpelweg de sloot in was gegleden in de scherpe bocht. De weg was op de plaats van het ongeval inderdaad erg glad, maar waar dat door veroorzaakt was is onbekend.
De hulpdiensten werden onnodig opgeroepen en konden snel retour kazerne. De man had zelf al een bergingsbedrijf ingeschakeld, maar een voorbijganger wist dat niet en had 112 gebeld. De auto was niet ernstig beschadigd. Toch heeft het bergingsbedrijf het voertuig afgesleept. De politie heeft de man naar zijn woonadres gebracht.